KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066366

nr 1206 6366

Signerad, Lundström, komposition. Olja på duk, 61x50

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:15:07

Nils Emil Lundström (1865-1960)